Garantiitingimused

24 kuuline kvaliteedigarantii

Kõikide meie müüdavate toodete tootekirjeldus on saadaval iga toote all infos. Skanda toodetel on 2 aastane tootjagarantii mille tingimused leiate tooteinfost ja garantiilehelt. Pärast ostu kontrollige kaup enne kokkupanemist.

Garantii kehtib tingimustel:

  • Kokkupanemisel peab järgima tootja kokkupanemise juhendit.
  • Garantii kehtib toodetele millel on kvaliteeti puudujääke mis on põhjustatud tootja või tarnija poolt.

Garantii kaotab kehtivuse juhul kui:

  • Mööbel on kahjustada saanud määramata jõu mõjul (ootamatu, kontrollimata olukorra tõttu).

Kui olete avastanud mööblidefekti mööbli kasutamise tagajärjel, siis palun informeerige meid telefonil +372 56 399 198 või emaili teel info@skanda.ee Skanda asendab defektiga detailid või tooted 15-45 tööpäeva jooksul.

Juhul kui olete avastanud 24 kuulise kvaliteedigarantii jooksul peidetud defekte, siis palun pildistage nad üles ja saatke info@skanda.ee

  • Tootjagarantii ei laiene toote amortiseerumisele.
  • Juhul kui toote tagastamise põhjuseks on halb kvaliteet, siis vahetame selle toote uue vastu välja või tagastame raha.

Juhul kui te ei ole rahul Skanda kauba või teenindusega, siis palun andke sellest teada info@skanda.ee Juhul kui saadud vastus teie tellitud kauba või teenuse kohta ei rahulda teid, võite teha päringu veebipõhiste vaidluste lahendamise Euroopa komisjoni http://ec.europa.eu/odr/ ning informeerida meid sellest.

Praak- või kahjustatud toode asendatakse vastavalt Eesti riigi seadustele.